wakacje w tatrach

Sprawdź dostępność apartamentów

Lato w Tatrach?

Wybierz apartamenty na Gubałówce

 

Wakacje z widokiem na panoramę Tatr.

Pobyt w komfortowo wyposażonych apartamentach w stylizowanych górskich dworkach. Dużo zieleni, cisza i spokój.

Bliskość deptaka biegnącego grzbietem Gubałówki, zapewniającego masę atrakcji również dla najmłodszych.

Rezydencja Górski Dworek to idealne miejsce, kiedy chcesz z rodziną odpocząć z dala od zgiełku miasta.

wspaniały widok na tatry

główny deptak pełen atrakcji

Wyciągi dzięki, którym w zaledwie 20 minut dotrzesz do centrum Zakopanego

niepowtarzalny klimat

komfortowe

apartamenty

Sprawdź jakie apartamenty mamy w naszej ofercie:

Sprawdź nasze ostatnie wpisy na blogu!

Zapisz się i uzyskaj specjalne oferty

Wpisz się na listę mailinową, zostań gościem Rezydencji Górski Dworek i otrzymaj dodatkowe przywileje

upust na nocleg
.

Apartament K1

Klasycznie urządzony rodzinny apartament typu studio, który pomieści 2-3 osoby. Przyciąga uwagę stylowym wnętrzem z klimatycznym kominkiem oraz gustownymi dodatkami wykonanymi przez lokalnych twórców. Apartament znajduje się na niskim parterze, a z jego okien widać ogród.

Do 3 osób

Apartament K3

Przytulnie urządzony apartament typu studio z tarasem. Przeznaczono go dla 2-3 osób. To kameralne, w pełni niezależne mieszkanie znajdujące się na parterze. Goście mogą cieszyć się pięknym widokiem na góry oraz ogród. Poza pejzażem dostępnym z balkonu do zalet apartamentu należy zdobiony kaflami kominek.

Do 3 osób

Apartament K4

Kameralny apartament typu studio z tarasem. W komfortowych warunkach wypoczną w nim 2-3 osoby. Zapewnia gościom wspaniały widok na góry, a także na ogród. Apartament znajduje się na parterze. W jego starannie zaaranżowanym wnętrzu mieści się klimatyczny kominek udekorowany kaflami.

Do 3 osób

Apartament K5

Kameralne studio umiejscowione na piętrze. Jego goście mogą się delektować widokiem gór oraz ogrodu. Mają komfortowe warunki wypoczynku – mimo niewielkiego metrażu apartament bez trudu pomieści 2-3 osoby. Na uwagę zasługuje nowoczesne wyposażenie oraz staranna aranżacja.

Do 3 osób

Apartament K6

Przestronny dwupoziomowy apartament zlokalizowany na piętrze. Gwarantuje komfortowy wypoczynek grupie złożonej z 3-5 osób. Goście mają wspaniały widok na góry oraz ogród. Gustowny wystrój zwraca uwagę każdego, kto wchodzi do pomieszczenia.

Do 5 osób

Apartament R1

Przestronny apartament mogący pomieścić do 6 osób. Mieści się na parterze, a jego goście mogą się cieszyć widoczną przez okna zielenią ogrodu. We wnętrzu znajduje się ładny kaflowy kominek, którym mieszkańcy ogrzewają się w chłodne dni.

Do 6 osób

Apartament R3

Apartament typu studio z tarasem wyróżniający się gustownym wystrojem. Zapewnia komfortowe warunki wypoczynku 2-3 osobom. Znajduje się na parterze, a jego goście mają dostęp do balkonu, z którego wspaniale widać góry oraz ogród. Istotnym elementem aranżacji, zwracającym uwagę gości, jest kaflowy kominek.

Do 3 osób

Apartament R4

Przemyślanie zaaranżowany apartament typu studio z tarasem. Spędzą w nim udany pobyt 2-3 osoby. Apartament znajduje się na parterze, ma dostęp do balkonu z widokiem na góry i ogród. Gościom niezmiernie podoba się kaflowy kominek, zajmujący centralne miejsce we wnętrzu.

Do 3 osób

Apartament G1

Duży apartament, w którym wypocznie do 5 osób. Jest umiejscowiony na niskim parterze. Główną ozdobą wnętrza apartamentu jest urokliwy kominek ozdobiony kaflami. Wystrój upiększają również gustowne dekoracje autorstwa lokalnych twórców.

Do 5 osób

Apartament G2

Mieszczący się na parterze rodzinny apartament typu studio. Jest gotowy na przyjęcie 2-3 osób. Niezmiernie przytulne wnętrza zapewniają komfortowy wypoczynek, a widoczna przez okna zieleń dodatkowo odpręża. Do największych zalet apartamentu należy kaflowy kominek. Może pełnić zarówno funkcję źródła ciepła, jak i atrakcyjnej ozdoby.

Do 3 osób

Apartament G3

Klasycznie urządzony rodzinny apartament typu studio. Przemyślana aranżacja zapewnia komfortowy wypoczynek 2-3 osobom mimo niedużego metrażu. Apartament mieści się na parterze, a jego goście mają piękny widok zza okien. Mogą również cieszyć się urokliwym kaflowym kominkiem.

Do 3 osób

Apartament G4

Duży apartament typu studio z tarasem, przeznaczony dla 3-4 osób. Znajduje się na parterze. Przebywający w nim goście mogą korzystać z balkonu z widokiem na góry oraz ogród. Ważnym elementem wyposażenia apartamentu jest gustowny kominek udekorowany kaflami. W chłodne dni służy jako dodatkowe źródło ogrzewania.

Do 4 osób

Sprawdź jakie apartamenty mamy w naszej ofercie:

Sprawdź nasze ostatnie wpisy na blogu!

Zapisz się i uzyskaj specjalne oferty

Wpisz się na listę mailinową, zostań gościem Rezydencji Górski Dworek i otrzymaj dodatkowe przywileje

upust na nocleg
.
Panorama Tatr

Kontakt

Rezydencja Górski Dworek

Adres

Polana Pająkówka 5H
34-511 Kościelisko - Zakopane
(wjazd od strony ulicy Zubka w Zakopanem)

zapraszamy do rezydencji górski dworek

Call Now Button